Tel.: 85 307 01 20
Szybki kontakt
Zgodnie z art. ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U. z 2002 r.,nr 101, poz. 926), informujemy, iż Państwa dane osobowe są zbierane w celu obsługi bieżącej klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Administratorem danych jest PHJ Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hożej 86 lok. 410. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny.

Dlaczego my

Oto powody dla których warto współpracować właśnie z nami:

  • Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, nastawioną na korzystanie z najnowszych standardów i zdobyczy technicznych w zakresie gospodarki odpadami.
  • Działamy na wąskim, ściśle określonym terenie obejmującym miasto Białystok i okolice, co daje gwarancję terminowości i najwyższej jakości usług w zakresie wywozu i segregowania odpadów. 
  • Jesteśmy perfekcjonistami na każdej płaszczyźnie naszej działalności, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się kar po kontrolach.

Dysponujemy nowoczesnymi specjalistycznymi pojazdami, które spełniają wszelkie obowiązujące w krajach Unii Europejskiej normy, do tego posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia działalności związanej z wywozem i usuwaniem nawet odpadów niebezpiecznych.

Współpracę z Klientami staramy się opierać na dialogu lokalnym, zawsze uwzględniając Państwa potrzeby. Dzięki fachowości i terminowo wykonywanym usługom zdobywamy uznanie u coraz większego grona zadowolonych Klientów, którzy polecają nas innym.

Wybierając nas na swojego partnera, otrzymujecie Państwo 100% gwarancję satysfakcji, profesjonalną obsługę i możliwość długoterminowej współpracy w miłej atmosferze.