Szybki kontakt

PHJ Sp. z o.o.

85 307 01 20

biuro@odpady.podlasie.pl

Dlaczego my

Oto powody dla których warto współpracować właśnie z nami:

  • Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, nastawioną na korzystanie z najnowszych standardów i zdobyczy technicznych w zakresie gospodarki odpadami.
  • Działamy na wąskim, ściśle określonym terenie obejmującym miasto Białystok i okolice, co daje gwarancję terminowości i najwyższej jakości usług w zakresie wywozu i segregowania odpadów. 
  • Jesteśmy perfekcjonistami na każdej płaszczyźnie naszej działalności, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą obawiać się kar po kontrolach.

Dysponujemy nowoczesnymi specjalistycznymi pojazdami, które spełniają wszelkie obowiązujące w krajach Unii Europejskiej normy, do tego posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia działalności związanej z wywozem i usuwaniem nawet odpadów niebezpiecznych.

Współpracę z Klientami staramy się opierać na dialogu lokalnym, zawsze uwzględniając Państwa potrzeby. Dzięki fachowości i terminowo wykonywanym usługom zdobywamy uznanie u coraz większego grona zadowolonych Klientów, którzy polecają nas innym.

Wybierając nas na swojego partnera, otrzymujecie Państwo 100% gwarancję satysfakcji, profesjonalną obsługę i możliwość długoterminowej współpracy w miłej atmosferze.